ТОП-10 кредитних карт українських банків (квітень-2021)

19 Квітня 2021

Поточний 2021 рік стане часом активної популяризації банківських кредитів, включаючи споживчі, іпотечні та автокредити. Підтримуючи ринкові тренди, банки випускають нові кредитні картки з привабливими умовами, щоб максимально стимулювати попит на кредити. Banker.ua розбирався, які кредитки повинні бути в гаманці кожного українця.

Карта “Універсальна” від ПриватБанку

Напевно, ця карта вже є у багатьох, оскільки вона стала досить популярною серед клієнтів банку. Оформити її можна прямо на сайті або по телефону, а отримати в найближчому відділенні фінустанови. Ліміт картки становить 50 тис. грн, а пільговий період встановлено на рівні 55 днів. При цьому користувачі можуть отримувати 4% річних на залишок коштів.

Додатковою перевагою є можливість оплачувати товари з більш ніж 9000 інтернет-магазинів частинами.

Базова процентна ставка становить 3,5%, а реальна — 50,61%.

На сьогоднішній день понад 11 млн українців вже використовують цю кредитку.

Карта “Всеможу” від ПУМБ

Якщо 50 тис. грн здається невеликою сумою для місячного використання, то можна оформити кредитку від ПУМБ “Всеможу” з кредитним лімітом у 200 тис. грн і пільговим періодом у 62 дні. Максимальна річна ставка становить 47,88%. Крім того, користувачі можуть оплачувати частинами товари в десятках магазинів України, включаючи Rozetka, Foxtrot, Ельдорадо, Алло і багато інших.

Карта “Еximbonus” від Укрексімбанку

Спеціальна картка “Еximbonus” стала результатом співпраці Укрексімбанку з платіжною системою Visa. Оплачуючи товари та послуги карткою, клієнт не тільки отримує кешбек у розмірі 1,5% з кожної покупки, але і спеціальні бонуси, які можна обміняти на поповнення рахунку мобільного телефону, сертифікати улюблених магазинів та інші приємні покупки. Умови відкриття карти і реальну процентну ставку варто уточнити в найближчому відділенні банку.

Карта “Домовичок” від Укргазбанку

Вигідна кредитна картка від Укргазбанку дозволяє не просто купувати улюблені товари в кредит або оплачувати їх частинами, а й заробляти додаткові кошти на залишку картки. Клієнти банку можуть самі обрати ліміт кредитки, який варіюється від 1000 до 300 000 грн. Пільговий термін картки становить 30 днів, а оплата за зняття готівки варіюється від 6 до 60 грн. Оплата за користування карткою становить 42% на рік. Реальна процентна ставка становить 55,75%

Карта “100 днів” від Райффайзен Банку Аваль

Ця кредитка стане ідеальним рішенням для завзятих шопоголіків. Ліміт картки становить 250 тис. грн, а пільговий період пролонговано до 100 днів. Процентна ставка практично повністю відповідає реальній і становить 48,75%. Обслуговування картки безкоштовне, а комісія за зняття готівки через каси та банкомати становить 3% + 15 грн.

 

Карта “More” від Ощадбанку

Нова лінійка кредитних карт від Ощадбанку ідеально підійде для любителів швидких і вигідних покупок, а також стане незамінною в подорожах. Кредитний ліміт збільшено до 250 тис. грн, а пільговий період становить 62 дні. Банк не стягує плату за відкриття картки або зняття готівки. Також користувачі можуть отримувати 5% річних на залишок, а за активне користування карткою – подарунки від партнерів банку мережі магазинів Watsons. Фіксована процентна ставка становить 55%.

Карта “Мані на кармані” від ОТП Банку

“З кредитною карткою “Мані на кармані” Green ви самостійно можете вибрати бажану суму обов’язкового платежу і зручну для вас дату його погашення”. Так говорять про свою карту самі співробітники банку. Кредитний ліміт становить 30 тис. грн, а пільговий період – 55 днів. Комісія за зняття готівки 0%.

“Карта з лімітом” від УкрСіббанку

Кредитна картка для сімейного використання від УкрСіббанку. Кредитний ліміт становить 100 тис. грн, а пільговий період встановлено на рівні 56 днів. За зняття готівки плата не стягується. Реальна процентна ставка варіюється від 53% до 83,44% в залежності від прострочення пільгового періоду.

 “Кредобра карта” від Кредобанку

Кредитка від Кредобанку дозволяє робити покупки на 200 тис. грн на місяць, а пільговий період становить 62 дні. Реальна процентна ставка становить 55,10%. Мінімальний щомісячний платіж-5%.

Карта “Card Blanche” від Ідея Банку

Лінійка кредитних карт від Ідея Банку дозволяє клієнтам вибрати кращу пропозицію з існуючих. Біла карта “Card Blanche” надає кредитний ліміт до 200 тис. грн і пільговий період до 92 днів. Клієнти можуть отримувати кешбек до 10% від суми покупки. Штрафна процентна ставка становить 72%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: