Май сто друзів: як заробити на реферальній програмі українських банків

15 Жовтня 2020

Українські банки готові запропонувати своїм клієнтам не тільки заробіток на депозитах або дорогоцінних металах, а й на реферальних програмах. Поки ця послуга для українців нова, і всього кілька банків реалізують свої реферальні програми, тим не менш, це досить перспективний напрямок, який активно використовується на ринках криптовалют, Форексі і ряді інших. Механіка проста: приводь друзів в банк і отримуй бонуси. Banker.ua розбирався у всіх тонкощах реферальних програм і вибирав кращі.

Як працює реферальна програма

Реферальна або партнерська програма – не нове рішення на ринку. Цей спосіб залучення клієнтів давно використовується страховими компаніями, торговими брокерами, косметичними та іншими гігантами. Суть проста: приведи друга, який купить послугу, і отримай бонус. Залежно від цілей партнерської програми, бонус виплачується за певні цільові дії, які здійснює реферал, тобто людина, яка прийшла в компанію за рекомендацією друга.

Основними цільовими діями можуть бути:

  • реєстрація;
  • внесення депозиту;
  • відкриття певного виду банківської карти;
  • оформлення кредиту;
  • інші.

Можуть також відрізнятися і види бонусів, які отримує користувач, в залежності від умов програми. Це можуть бути одноразова фіксована виплата або відсоток від внесених рефералом коштів, щомісячні виплати з прибутку рефералів, щомісячні або щорічні виплати від доходу або депозиту всіх рефералів, а також від депозитів або прибутку рефералів нижчих рівнів, тобто тих, кого запросили ваші друзі.

Схема схожа на мережевий маркетинг і ставить перед собою єдину мету – максимально розширити мережу клієнтів за рахунок особистих контактів користувачів.

Чому це вигідно? Реалізуючи реферальну програму, банк практично не вкладає власні кошти в маркетинг, а отримує готових клієнтів, які вносять свої гроші в банк.

Як заробити на реферальній програмі

Сьогодні в Україні всього 8 банків пропонують реферальні програми. У масштабах України це мало, але головне, що старт покладено.

Першими на території України реферальну програму став реалізовувати monobank. Умови прості: банк готовий виплачувати по 50 грн за кожного наведеного друга, який скористається хоча б однією послугою фінустанови.

З моменту запуску «рефералки» в Monobank зареєструвався 1 млн осіб. За цей час за реферальною програмою клієнтам нарахували 102,8 млн грн.

Подібну реферальну програму реалізує і sportbank. Організація запустила програму за типом “Приведи друга” в квітні 2020 року, тобто в розпал епідемії. Особливих надій на успіх банк не мав, але зумів залучити понад 20 тис.нових клієнтів.

Todobank також пропонує своїм клієнтам заробити на партнерській програмі. Для цього важливо не просто привести друга і зареєструвати його в банку, а й мотивувати відкрити кредитну карту. Відразу після активації, обидва учасники отримають бонус у розмірі 50 грн.

“Форвард Банк” реалізує реферальну програму близько року, і за цей час ініціатива отримала великий відгук серед користувачів. Отримати бонус можуть обидва користувача за відкриття дебетової або кредитної карток.

А ось “А-Банк” готовий запропонувати бонус у розмірі 50 грн тільки за відкриття кредитної картки “Зелена”. Бонусні гроші приходять на рахунок користувачів відразу після активації кредитки.

Незважаючи на те, що ПУМБ орієнтується на надання послуг бізнесу, проте реалізує свою реферальну програму для звичайних користувачів. За відкриття кредитної картки обидва користувачі можуть отримати по 100 грн.

“Таскомбанк” готовий виплачувати по 50 грн кожному користувачеві за відкриття кредитної картки, а банк “Універсал банк” видасть по 100 грн за відкриття депозиту.

А ось реферальна програма від банку “Кредит Дніпро” якраз відноситься багаторівневою. Чим більше ви запрошує партнерів, тим вище ваш заробіток. Однак користувачі повинні оформити банківський кредит, при цьому сума позики не важлива.

Як стати учасником реферальної програми

Стати учасником реферальної програми від банку не так вже й складно. Для цього необхідно:

  • перейти на сайт банку або відкрити мобільний додаток;
  • вибрати розділ з реферальною програмою і згенерувати своє реферальне посилання;
  • поділитися посиланням з друзями;
  • запрошені користувачі повинні перейти за реферальним посиланням і активувати одну із запропонованих послуг банку;
  • після активації послуги користувач отримує бонус на свій рахунок.

Порівняння умов реферальних програм в українських банках

 

Банк

Цільова дія

Розмір бонусу

monobank Відкриття “чорної” кредитної картки рефералом Обидва користувача отримують бонус по 50 грн на свій рахунок відразу після активації карти
sportbank Відкриття  кредитної картки банка рефералом Запрошений користувач отримує на рахунок 55 грн.

Запрошуючий користувач отримує:
1-2 чол —  55 грн,
3-5 чол —  65 грн,
6-10 чол —  75 грн,
11-50 чол. – 85 грн,
більше 51 чол. — 105 грн
Todobank Відкриття  кредитної картки банка рефералом Бонус у розмірі 50 грн отримують обидва користувача
Форвард-Банк Відкриття дебетової або кредитної картки Бонус у розмірі 50 грн отримують обидва користувача при відкритті дебетової картки і по 100 грн – за відкриття кредитної картки
А-Банк Відкриття кредитної картки          “Зелена” Бонус у розмірі 50 грн отримують обидва користувача
ПУМБ Відкриття дебетової або кредитної картки Бонус у розмірі 100 грн отримують обидва користувача
Таскомбанк Відкриття кредитної картки Бонус у розмірі 50 грн отримують обидва користувача
Універсал-Банк Відкриття депозиту в банку Бонус у розмірі 100 грн отримують обидва користувача
Кредит Дніпро Банк Отримання кредиту в банку Бонус нараховується тільки запрошуючому користувачеві в розмірі:
від 3 до 10 тис. грн за кредит – 150 грн бонус,
від 10 до 25 тис. грн – 375 грн,
від 25 до 50 тис. грн – 937,5 грн бонус,
від 50 до 75 тис. грн – 1 875 грн бонус,
від 75 до 150 тис. грн – 2 000 грн,
від 150 до 500 тис.грн – 2 500 грн бонус.

Зверніть увагу, що при виведенні коштів, отриманих як бонус, утримується податок у розмірі 19,5%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: